Get Adobe Flash player

Команда чернігівських кінологів повернулась зі змагань з нагородами

Найкраща в Україні команда у двох номінаціях третього відкритого чемпіонату України з багатоборства кінологів – служить в поліції Чернігівської області. Молодший інспектор-кінолог Денис Страдомський та його чотирилапий напарник Акела зайняли перші місця з пошуку відстріляних гільз та вибірки людини за запахом. Їх загальне місце  — шосте. Про змагання, службу та історію дружби Дениса та Акели дивіться у сюжеті Діни Вонг.

 

Кінолог Денис Страдомський та Акела разом долають смугу перешкод. Це одна зі стандартних тренувальних вправ для собаки-поліцейського. Такі заняття у кінологічному центрі МВС проходять регулярно, аби чотирилапі були у формі під час службових виїздів на місця злочинів. Так само готуються і до професійних змаганнь. Денис та Акела на цих вихідних повернулися із третього відкритого чемпіонату з багатоборства кінологів – із загальним шостим місцем.

 

За результатами змагань, Акела – найкращий в Україні службовий пес із відпрацювання вибірки людини. Чотирилапий поліцейський швидко знаходить умовного злочинця серед інших людей на вулиці за запахом взуття.

Краще за інших учасників змагань Акела впорався із пошуком такої відстріляної гільзи. На тренуванні у парку її пес знаходить за чотирнадцять секунд.

 

Із Акелою Дениса познайомив брат, який теж працює кінологом. Це знайомство для обох стало початком дружби та служби у поліції.

Досвідчені кінологи виховують одночасно декількох собак. Денис припускає –  і йому доведеться працювати не лише із Акелою. Проте наразі переконаний: любов не можна ділити на двох.

Денис намагається максимально багато часу проводити із напарником. У відпустку вони йдуть разом.

Передачі


ПогодаКурси валют