Get Adobe Flash player

У Количівській загальноосвітній школі встановили протисколіозні парти-трансформери

У Количівській загальноосвітній школі встановили протисколіозні парти-трансформери.  Тут готуються навчати дітей за правилами Нової української школи. Ремонти тривають з початку літа. Що зробили та чи встигнуть закінчити до 1 вересня, розкажемо далі в сюжеті.

 

Директор Количівської школи Валентина Теплуха показує, чим зможуть займатись на перервах учні початкових класів.

Валентина Теплуха – директор Количівської загальноосвітньої школи: «це вирішили зробити, щоб діти менше сиділи в планшетах на перервах, а стрибали, бігали.»

 

У Количівській загальноосвітній школі викладачі з власної ініціативи розмалювали в коридорі стіни та підлогу – для активних ігор.   За правилами Нової української школи для початкових класів мають створити особливе освітнє середовище

 

Приміщення тільки після ремонту. Тут встановили нове освітлення, пофарбували підлогу, зашпаклювали стіни. Першого вересня до Количівської школи прийде 17 першачків.

Одинарні протисколіозні парти-трансформери  щойно встановили у 2-му, 3-му та 4-му класах.

 

На кожну дитину за правилами нової української школи має бути по 3 квадратних метри простору. У класних кімнатах всім місця не вистачає, тому вирішили створили спеціальну ігрову кімнату. До першого вересня тут планують зробити куточки професій та завезти іграшки.

 

Сергій Гарус – голова Іванівської ОТГ: «це за кошти і місцевого бюджету і кошти соціально-економічного розвитку, десь навіть кошти батьків, бо ми розуміємо, що галузь недофінансована. Тому намагаємось залучати фінансування з усіх джерел, які є.»

 

Ремонти у школі тривають з початку літа.  Голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус каже, такі ж меблі придбали і в другу опорну школу громади – Іванівську. У обох вікна замінили на енергоефективні. На це витратили майже 700 тисяч гривень.

 

Сергій Гарус – голова Іванівської ОТГ: «(про  проблеми + У нас є 2 опорних заклади, тому ми максимально намагаємось фінансувати ті школи які є більш комплектними. Придбали два нових автобуси в новому році. І батьки самі визначають в яких школах краще навчатись їх дітям.»

До першого вересня ремонти у Количівській школі планують закінчити.

Передачі


ПогодаКурси валют