Get Adobe Flash player

Чернігівський фотохудожник Віктор Кошмал сьогодні презентував виставку з нагоди свого 65 дня народження

42 роки із фотоапаратом. Чернігівський фотохудожник Віктор Кошмал сьогодні презентував виставку з нагоди свого 65 дня народження. Експозиція отримала назву «Точка зору». Сам фотомитець каже: на фото звичні речі, у незвичних обставинах. Що надихає Віктора Кошмала на постійний творчий розвиток, дивіться у матеріалі Лілії Мельник.

 

Ювілей, 65 років. З них 42 у професії. За свій творчий шлях фотохудожник Віктор Кошмал зносив з десяток ременів для фотокамери. У день свого народження фотоапарат, який Віктор Кошмал часто називає своїм «товаришем», залишив вдома. На цей раз він по інший бік об*єктиву.

 

Сергій Гайдук – заслужений журналіст України: «Дійсно фотохудожник. Оце, щоб ви знали. У нас в області їх не дуже багато. Він і переможець і інше. Але не це головне. Головне, це його енергійність, молодість душі і наша кохана жінка Десна та парилка» *сміється*

 

Хромушин – член Спілки фотохудожників України: «він гарна людина, дружелюбна , весела. Ви бачите на фотографіях, який він насправді. Мені подобається такий репортер, репортер, який знімає не тільки репортажі, у нього зовсім різний погляд на життя»

 

Бути дружиною фотохудожника, зізнається Зоя Кошмал, складно. Чоловік, каже, не розстається з роботою навіть вдома.

Зоя Кошмал – дружина Віктора Кошмала: «я просто йому не заважаю. Він живе, творить. Його життя – це його життя. Але ми маємо спільне – це онуки, діти, турботи, як і в кожній родині. Це коли ти людину приймаєш такою, яка вона є і не намагається поламати його, налаштувати під себе. Навпаки, ти підіймаєшся і він за тобою йде, ти навчається і він за тобою йде.»

 

Сам Віктор Кошмал каже, якщо хочеш не працювати, то полюби свою роботу.

Віктор Кошмал – фотохудожник: «робота фоторепортера – це не тільки зняти гарно пташку чи квітку. Я знімаю життя. Я не можу пройти повз це.»

Передачі


ПогодаКурси валют