Get Adobe Flash player

Чернігівська майстриня робить колекційні мініатюрні іграшки від 3 до 10 см

Чернігівка Марина Блакитна робить мініатюрні іграшки. Для 5-сантиметрових каченят, ведмедиків та мишенят шиє одяг за індивідуальними мірками та крихитні шкіряні черевички з устілками. І відправляє їх «жити» в інші країни та на інші континенти.  У  майстрів колекційної мініатюри є свої  авторські технології та творчі секрети – деякі з них Марина Блакитна привідкрила знімальній групі ЮА: Чернігів.

Найменша іграшка, яку колись робила чернігівка Марина Блакитна – 3,5 сантиметри.

Вуса, які випадають у цих ідейних натхненників – їх двоє, Жора та Федір —  Марина збирає.

Захоплення мініатюрною іграшкою виросло із дитячого заняття – шити лялькам одяг. На історичному факультеті Марина зацікавилась старовинним костюмом.

Зараз вона робить історичні костюми в мініатюрі, додає в них фантазійні та казкові деталі  — і вдягає на крихітних звірят. Одну таку іграшку Марина робить  мінімум тиждень.

Увесь одяг для іграшок Марина шиє вручну крихітними голками.

Найменша деталь іграшки – очі.

Стелажі з тканинами, контейнери і коробочки із крихітними ґудзиками та штучними квіточками, спеціальні інструменти – все це та авторські прийоми Марина збирала декілька років.

Починала  Марина Блакитна з великих ведмедів.

Майстрів, які роблять колекційні мініатюрні іграшки, каже Марина, в Україні небагато, як і в світі.

На власні очі  ми змогли побачити декілька іграшок Марини Блакитної.  Решта «живе»  в інших країнах та на інших континентах.

Передачі


ПогодаКурси валют