Get Adobe Flash player

Музична школа № 1 імені Стефана Вільконського у Чернігові збільшиться

Музична школа № 1 імені Стефана Вільконського у Чернігові збільшиться. Стару будівлю, розташовану позаду школи, розібрали 21 липня, на її місці зведуть новий навчальний корпус площею 600 квадратних метрів. Розпочати  будівництво планують наприкінці серпня, а поки тут тривають підготовчі археологічні роботи.

Це проект майбутнього навчального корпусу музичної школи № 1. Вперше його розробили у 2011 році. І коридор, який об’єднує два приміщення, спочатку був спроектований на першому поверсі. Та через прокладені комунікації проект видозмінили.

 

Вартість будівництва нового корпусу музичної школи складає 13 з половиною мільйонів гривень. Частину грошей виділили з фонду регіонального розвитку,  частину з місцевого. Поки будівлю зводитимуть,  школа буде розташована окремо, аби будівельні роботи не заважали навчанню. А влітку наступного року зведуть коридор, який з‘єднає 2 приміщення. Наразі старе приміщення школи розраховане на 365 учнів, а навчається  тут 700.

 

За 2 тижні археологічних розкопок на місці будівництва майбутнього навчального корпусу історики відшукали прикраси  12-13 століття. Ймовірно тут була розташована – ювелірна майстерня або будинок.

 

Розкопки триватимуть до кінця серпня. Історики сподіваються віднайти й інші залишки ювелірних прикрас. після офіційного завершення робіт, розпочнеться будівництво навчального корпусу музичної школи. Відкрити його для навчання панують у вересні наступного року.

Передачі


ПогодаКурси валют