Get Adobe Flash player

Жителька села Сивухи Козелецького району Ганна Ричок не може заселитися у власний будинок

Жителька села Сивухи Козелецького району Ганна Ричок не може заселитися у власний будинок. Жінку не пускають люди, які там живуть. Ще минулого року суд вирішив виселити непроханих гостей з будинку. Та до сьогодні потрапити у власну оселю жінка не може.

Цей будинок Ганна Ричок придбала в 1984 році. Пізніше вона почала будувати інший дім, сюди заселилися  її брат і мати. Сьогодні, після їх смерті, повернутися у власну хату Ганна Ричок не може. Тут живуть чужі їй люди. На дверях висить замок.

КОР.: Останнього разу в цьому будинку жінка була два роки тому. Тоді тут жив її брат із жінкою. Вони не були одружені й не мали спільних дітей. Прожили в хаті 15 років. За цей час жінка привела сюди свого сина з дружиною та онучку, якою опікується.

Минулого року Ганна Ричок, інвалід 2 групи, звернулася до безкоштовного адвоката. Вони подали позов до суду і в жовтні отримали рішення виселити непроханих гостей з будинку. Домогтися його виконання не вдається досі.

Вони знову звернулисядо суду. Вдалося відшукати код однієї з мешканців будинку і виконавче провадження таки відкрили. Тим часом цяжінка з будинку виїхала. Виселяти виконавцям стало нікого.

Оскільки рішення суду не виконується, Ганна Ричок іде з заявою до поліції.

Зустрітися з людьми, які зараз живуть в будинку нам не вдалося. Тому залишаємо за ними право висловити свою точку зору. Проте ми знайшли жінку, яка жила з братом  Ганни Ричок і привела туди своїх родичів. Сама ж після смерті чоловіка переїхала жити до сусіда.

А це будинок, у якому Ганна Ричок живе зараз.

Він недобудований, не має опалення, бо зламався котел. Минулу зиму жінка провела в холоді. Як зимуватиме цього року – не знає.

Передачі


ПогодаКурси валют