Get Adobe Flash player

У селі Куковичі на Менщині відновили постачання газу, в якого не було більше тижня

У селі Куковичі на Менщині відновили постачання газу, в якого не було більше тижня. Про це Суспільному опів на дванадцяту повідомила прес-секретар «Чернігівгазу» Наталія Свириденко. Зранку тут працювала бригада газівників, — перевіряла, чи немає витоку, розповів староста села Віталій Чичкан.

 

Віталій Чичкан староста с. Куковичі: «Дуже погано живеться всім жителям нашого села. Це добре, що в селі, так готувати можна кострі. В багатьох не біло ні електроплиток, ні мультиварок, — так багато, хто купили їх у Мені. Дуже-дуже погано живеться 8 днів ці. Можна рахувати, що це вже 9-й день сьогодні. Газове керівництво області не дало дозволу на підключення. Учора була в нас обласна комісія з надзвичайних ситуацій. Вона зобов’язала газову компанію, щоб газ був в селі Куковичі. До п’ятої години вони мали дати відповідь. Вони дали відповідь, що газ сьогодні будуть підключать. Зараз іде перевірка газопроводу на виток, якщо все буде нормально, значить, ось уже приїхало багато працівників з Мени, і будуть підключать.»

 

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, під час проведення сільськогосподарських робіт товариством «Авангард» було пошкоджено газопровід. Без газу залишилися 306 споживачів.

Передачі


ПогодаКурси валют