Get Adobe Flash player

Поки триває операція «Перевізник» люди по 2 години не можуть виїхати з Ріпок

Пасажири не можуть вчасно виїхати із Ріпок у Чернігів та повернутися назад. Люди стоять на зупинці по 2 години. Пасажири, які чекали на маршрутні автобуси в центрі Ріпок, розповіли знімальній групі ЮА:Чернігів, що це триває 2 тижні. Водії не беруть стоячих пасажирів – їхню кількість зараз посилено перевіряє поліція, яка проводить операцію «Перевізник» з 23 липня.  Деталі – в сюжеті.

 

Сергій Харченко, житель Ріпок: «ну нема маршрутки, а нам срочно в больницю – бабушка після операції лежить.  У довжна була буть. уже. Нема маршрутки, а довжни вже дві маршрутки пройти, а немає»

Це будівельник Сергій Роговий. Чекає на маршрутку з 6.20. Запізнився на роботу.

Сергій Роговий: «у 6.20 не вліз, а щас не можу доїхати. Я вже довжон на роботі буть»

 

Це селище  Ріпки. Зараз тут у центрі люди вже 25 хвилин чекають на маршрутку до Чернігова, який знаходиться в 35 кілометрах. Кажуть, в останні 2 тижні маршрутки стали ходити гірше – їх доводиться довше чекати, і вони не завжди підбирають пасажирів у селах на трасі

Навпроти місцеві жителі торгують городиною. Віктор розповідає, як до нього добирались з Чернігова онуки.

 

Таксисти пропонують довезти до Чернігова за 300 гривень.

Їдемо за автобусом. У Ріпках по дорозі він забирає ще декількох людей. У селах не зупиняється.

З 23 липня в країні триває операція «Перевізник». Поліція посилено перевіряє на дорозі автобуси та маршрутки – технічний стан, документи і кількість пасажирів. За цей час в області зупинили 180 автобусів, які перевозили людей більше, ніж вказано місць в техпаспортах.

 

Андрій Думич, начальник управління патрульної поліції області : «за 2018 рік – кількість дтп зменшилась, а кількість постраждалих збільшилась. За рахунок того, що трапляються ДТП з транспортними засобами, в яких велика кількість людей. На міжміських маршрутах стоячі місця заборонені. + Від 170 гривень всього штрафу за перевищення кількості пасажирів»

 

Люди, яких не забрав попередній автобус у Ріпках, дочекались наступного.  У нього знову помістились не всі.

Це третя маршрутка, яку застала наша знімальна група.  Люди біжать до неї наввипередки. Тут водій називає перевізника – це «Чернігівпассервіс»

 

Зі слів заступник керівника управління Укртрансбезпеки в області Юлії Полванюк, на напрямі Ріпки-Чернігів працюють перевізники-нелегали паралельно з офіційною компанією «Пассервіс». Це ускладнює контроль безпеки перевезень.

Юлія Полванюк, заступник начальника управління «Укртрансбезпеки» в Чернігівській області: «Є нелегальні перевізники, які їздять без дозвільних документів. Ми кожного дня відпрацьовуємо даний напрямок. Але повноваження нашої служби – ми не правоохоронці, ми не можемо вилучити транспортний засіб»

Перевірки на маршрутах у країні триватимуть до особливого розпорядження керівника Нацполіції.

Передачі


ПогодаКурси валют