Get Adobe Flash player

Сьогодні у Чернігові на навчальному полігоні провели Всеукраїнські змагання аварійних бригад

Сьогодні у Чернігові на навчальному полігоні провели Всеукраїнські змагання аварійних бригад. До фіналу вийшли три команди зДніпра, Хмельницького та Чернівців. Чернігів – організовував змагання. Лілія Мельник бачила, як це було.

 

Події за вигаданим сценарієм, але зі справжнім вогнем і ризиком. Так, працівники аварійної служби газу відпрацьовують навички ліквідації пориву газопроводу. Щоб виглядало реалістично, завдання ускладнюють.

 

Травмованого – врятували, порив – ліквідували. Чи добре представники команди з Чернівців виконали завдання, вирішать експерти. Як діяти при газовому витіку , кажуть учасники, знають, навички відпрацьовують у  реальному житті.

Всеукраїнські змагання аварійних служб проводять другий рік. Цього разу у фіналі зустрілись три команди з Чернівців, Хмельницького та Дніпра.

 

Всього учасники виконували три завдання : ліквідовували порив на поліетиленовому та сталевому газопроводі та загасити пожежу в приямку. На виконання давали годину.  Лілія Мельник, Василь Матвієнко, новини на ЮА: Чернігів.

Передачі


ПогодаКурси валют