Get Adobe Flash player

Через ремонт сьогодні з 8 ранку перекритий наплавний міст через річку Віть у Новгород-Сіверському районі

Сьогодні з 8 ранку для автотранспорту перекритий наплавний міст через річку Віть у Новгород-Сіверському районі. Там проводять ремонт. Міст з’єднує райцентр зі селами Биринської сільради. Пішоходи можуть пересуватись вільно, мотоциклістів  теж пропускають. Ремонтують один з припоромків. Олексій Коцебчук далі

12-та година дня. Дорожники ремонтують один з припоромків понтонного мосту  – платформу для в’їзду на нього.

Петро Решетник працівник наплавних мостів: «У чому заклечається наш ремонт: цей міст був запущений у 2004 році. Порахуйте скільки вже пройшло часу.  Все з часом руйнується. Треба робити капітальний ремонт.  Зараз міняємо насадки. Згнило дві насадки до яких закріплені прогони, на ній тримається вся основа припоромка і на стовпах. Завезений матеріал і сьогодні буде відкритий рух, але години чотири  або п’ять  будемо ще працювати.»

Рух для пішоходів відкритий. Власникам мототранспорту доводиться чекати дозволу будівельників, щоб переїхати.

По команді мототранспорт пропускають на переправу. (лайв як заїжджають на міст)

Василь Товкач, прямує на машині  з Новгорода-Сіверського до села на протилежному боці річки. Обирає варіант — почекати кілька годин, ніж об’їжджати через місто Шостку, Сумської області.

Це понтонний міст через ріку Віть. Доки йде ремонт пропускають пішоходів та мотоциклістів. Автомобілістам, які прямують до села Бирине або з нього доведеться або чекати закінчення ремонту, або робити гак через місто Шостка.

Передачі


ПогодаКурси валют