Get Adobe Flash player

У Прилуках завершили капремонт перших цього року ділянок міських шляхів

У Прилуках завершили капремонт перших цього року ділянок міських шляхів – вулиць Вавілова та Київської на в’їзді до міста. На черзі – укладення нового асфальту ще у трьох кварталах. Цього року на ремонт доріг у Прилуках виділили 12 мільйонів гривень.

Так виглядає новий асфальт на ділянці від в’їзду до Прилук і до міської лікарні. Столична фірма Містобудування Інвест за 8 з половиною мільйонів гривень завершила капітальний ремонт ділянок вулиць Вавілова та Київської. Загальна площа  трохи більше 17 тисяч квадратних метрів. Підрядник дає 3 роки гарантії на новий асфальт. Окрім ремонту дороги, тут замінили частину бордюрів.

З підрядником поки не розрахувалися за роботу, чекають результатів експертизи нового асфальту.

За тиждень, сказав Анатолій Ященко, планують підписати з тією ж київською фірмою договір на проведення капітального ремонту вулиці Костянтинівської – на ділянці від Земської до Вокзальної. Вартість – 3,8 мільйона гривень за майже 5 тисяч квадратів нової дороги.

Трохи більше мільйона гривень витратять на ремонт дороги на вулиці 1 травня(розкадровка ям на цій вулиці!). Підрядник місцевий — приватне підприємство Ремдорбуд. Так виглядають на карті Прилук вже відремонтовані(червоний колір!!!) та заплановані до ремонту дороги(жовтий!!!)

Загалом цього року на капітальний ремонт доріг у Прилуках виділено трохи більше 12 мільйонів гривень з міського бюджету

 

Передачі


ПогодаКурси валют