Get Adobe Flash player

8 травмованих, 4-ро з них у важкому стані: у Ніжинському районі перекинувся мікроавтобус

Сьогодні в районі села Мала Кошелівка Ніжинського району перекинувся автобус із пасажирами. Вони їхали з Києва до Конотопа Сумської області сплавлятись на байдарках. Жінка-водій мікроавтобусу не впоралась з кермуванням.  8 людей отримали травми, в тому числі і діти. Деталі розкаже Діна Вонг.

60 кілометр траси Кіпті-Бачівськ. Об 11 годині дня тут неподалік села Мала Кошелівка Ніжинського району перекинувся мікроавтобус. У ньому було 12-ро людей. Причиною аварії  речник Нацполіції в області Сергій Бриль називає те, що жінка-водій мікроавтобусу не впоралась  з кермуванням. (відео УДСНС в області)

На узбіччі частини розбитого мікроавтобуса, поодинокі дитячі речі та медичні рукавички. Першу медичну допомогу тут надавали п’ять карет швидкої.  До ніжинської міської лікарні ними доправили чотирьох дорослих та чотирьох дітей. У найважчому стані  — п’ятирічну дівчинку.

Подружжя, діти якого теж травмувалися у дтп —  у травматологічному відділенні. Спілкуватися із журналістами відмовилися.

Травмовані лікарям подробиць аварії не розповідали, сказали лише, що їхали на відпочинок. За інформацією речника Нацполіції в області Сергія Бриля, їхали вони з Києва до Конотопа Сумської області сплавлятися на байдарках.

Передачі


ПогодаКурси валют