Get Adobe Flash player

50 годин громадських робіт присудили чоловіку, що кидав пляшки у стелу Небесній сотні у Чернігові

50 годин громадських робіт та 352 гривні судового збору за те, що кидав пляшки у стелу Небесній сотні. Такий вирок сьогодні у Деснянському районному суді  Чернігова виніс суддя Володимиру Мельниченку.

Нагадаємо, 15 липня чоловіка затримала поліція. Він пізно ввечері кидав пляшки у стелу. Свої дії пояснив у записці тим, що хоче відмовитись від українського громадянства і повернутись до Російської Федерації.  За ці дії його звинуватили у хуліганстві і відкрили кримінальне провадження.  Згодом кримінальну справу закрили, натомість  відкрили адміністративну.

За місяць до події Володимир Мельниченко звільнився з місця позбавлення волі. З 2008 року він перебував за гратами за згвалтування неповнолітніх.  20 липня о першій годині дня біля Красного мосту цього ж чоловіка прив’язали до стовпа скотчем. За словами очевидців, прив’язували чоловіка кілька хлопців. Ті, у свою чергу, стверджували, що він прив’язав себе сам. А 30 липня  біля 1-ї школи Володимир Мельниченко роздавав перехожим листівки, в якихнаписав про відмову від українського громадянства. Тоді чоловіка знову затримала поліція. Його відвезли на обстеження в обласну психоневрологічну лікарню. Як повідомив головний лікар Володимир Ященко, його оглянули і зробили висновок , що чоловік усвідомлює свої дії. Від лікування Володимир Мельниченко відмовився.

Передачі


ПогодаКурси валют