Get Adobe Flash player

Гройсман за 15 хвилин подивився як кладуть асфальт у Чернігові

Як ремонтують дорогу на в’їзді до Чернігова сьогодні приїхав подивитися прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Щоб оглянути якість асфальту йому вистачило 15 хвилин. Більше про це розкаже наша Альона Макаренко.

Робота кипить. На дорогу при в’їзді до Чернігова кладутьверхній шар асфальту. Це завершальний етап її капітального ремонту.

За словами Олександра Харчука, ця дорога була побудована в 1995 році. З того часу на ній не проводили жодного ремонту. Цього року на 1 кілометр 200 метрів виділили 44 мільйони гривень.

А це прибув кортеж прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він приїхав поглянути на ремонт проспекту Миру на в’їзді до Чернігова. На годиннику близько 12 дня. Перекритою дорогою прем’єр їде в одній автівці разом зі звільненим, але ще діючим головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем.

Прем’єру хором доповідають про ремонтні роботи в області та Чернігові.Їх масштаби показують на щойно встановлених стендах.

Якість нового асфальту прем’єр оцінює на око. До самих дорожників делегація не підходить. У короткому коментарі для журналістів голова уряду озвучує, як сам її називає, «хорошу новину».

За візитом урядовця зі сторони спостерігає чернігівець Юрій Черкаський, який живе на цій вулиці.

На прощання Валерій Куліч вручає прем’єру пам’ятний подарунок.

Загалом візит урядовця в Чернігів тривав близько 15 хвилин.

 

Передачі


ПогодаКурси валют