Get Adobe Flash player

У Прилуках провели громадські слухання через скарги на роботу хлібоприймального комбінату

Не продовжувати ліценцію на викид шкідливих речовин Прилуцькому хлібоприймальному комбінату. Таке рішення просить ухвалити департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації за результатами громадських слухань. Вони пройшли в Прилуках. Ініціатори проведення – жителі прилеглих до комбінату приватних будинків та керівництво 2 дитячого садочка. Вони кажуть: останні 5 років щоосені їхні подвір’я  засипає червоним лушпинням з території підприємства. Деталі – у сюжеті наших прилуцьких колег.

Прилучанин Ігор Гензель каже: неодноразово звертався зі скаргами до керівників комбінату.

А ці кадри відзняті у жовтні минулого року, коли комбінат працював на повну потужність і сушив зернові. Так виглядали майданчики 2 дитячого садочка, прилеглого до підприємства.

Комбінат вирішив відновити роботу. Прилуччани провели громадські слухання, щоб цьому запобігти. Зібралося понад 2 десятки прилучан.

На слухання прийшла Галина Зіницька. Вона юрист нового власника комбінату підприємства «Прилуцький хліб».  Каже, у комбінату ще у червні сплив строк дії ліцензії на викид шкідливих речовин.

Також Галина Зіницька пообіцяла: їхнє підприємство планує взяти в оренду нове обладнання, яке не шкодитиме довкіллю. Якщо ж ліцензію їм не продовжать – підприємство доведеться закрити, а людей звільнити.

За результатами слухань, учасники ухвалили звернення до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації із вимогою не продовжувати комбінату строк дії ліцензії.

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют