Get Adobe Flash player

У селі Краснопілля Коропського району попрощались з офіцером 92 бригади капітаном Ігорем Ярошем

У селі Краснопілля Коропського району попрощались  з офіцером 92 бригади капітаном  Ігорем Ярошем.  Він помер 29 липня у зоні проведення Операції Об’єднаних сил, у селі Зелене Поле, що на Донеччині.

Юрій Ярош, батько загиблого офіцера

«Продовжив справу батька. Я військовий підполковник. Він вчився у тому ж училищі, що й я, закінчив і пішов служити до армії. Останній раз перевівся у Чугуїв, а Чугуївська бригада знаходиться в Авдіївці, ось там виконуючи бойову задачу, загинув».

Галина Ярош, тітка загиблого офіцера

«Він тричі був у зоні АТО, завоював там три медалі. Сьогодні нам офіцер ті медалі передав. Він був дуже хорошою людиною.  Товариші по службі за ним дуже шкодують. Любив він своїх підлеглих. Останній раз приїжджав сюди забирати солдатів – така в нього важлива місія була в Остер їздив, заїжджав до тьоті Ніни»

Батько Ігоря Яроша, та колишня дружина з дочкою постійно  проживають у Росії.

Юрій Ярош, батько загиблого офіцера

«Він народився тут. Через кордон тіло сказали не пропустять. Я хотів його поховати в Білгороді. Я зараз там живу, закінчивши службу я там залишився. Не пропустили, то вирішили ховати тут. Тут моя мати похована, родичі – це родове кладовище».

2 серпня капітан Ігор Ярош мав відзначати день народження.

Комісар Коропського районного  військомату Микола Хилько, про обставини та причини загибелі капітана Ігоря Яроша не сказав.

 

Передачі


ПогодаКурси валют