Get Adobe Flash player

Сьогодні оприлюднили списки абітурієнтів, які зараховані до вишів на бюджетну форму навчання

Сьогодні оприлюднили списки абітурієнтів, які зараховані до вишів на бюджетні місця. Цього року вперше вступали за системою широкого конкурсу. Це означає, що вираховувався середній прохідний бал на кожну спеціальність відповідно до результатів абітурієнтів із усіх областей країни. Тож остаточну кількість бюджетних місць можна було дізнатися сьогодні. На офіційному сайті цьогорічної вступної кампанії списки мали оприлюднити рівно о дванадцятій, проте у Чернігові система запрацювала після другої.
Національний університет Чернігівський колегіум. Дванадцята дня. О цій годині мають оприлюднити списки тих, хто навчатиметься за гроші з держбюджету. Проте серед абітурієнтів – лише ті, хто подає документи на контракт.
На годиннику дванадцята тридцять. Адміністратори щохвилини оновлюють офіційний сайт вступної кампанії. Проте система видає помилку.
Обсяг держзамовлення стане відомим після того, як запрацює сайт. Цього року абітурієнти вступають за системою широкого конкурсу.
Система починає працювати після другої години дня. До приймальної комісії приходять ті абітурієнт и,які хочуть подати оригінали документів у перший день прийому. Результати на сайті розбігаються із попередніми рейтингами.
Новоспечені студенти доносять останні папери. Кажуть, скористатися сайтом змогли не одразу.
Ілля подає документи на спеціальність «англійська мова» першим. На бюджет на денну форму навчанн у Національному університеті Чернігівський колегіум я пройшли ще дев’ятнадцять абітурієнтів.
Подати оригінали документів абітруєнти можуть до шостого вересня. Якщо не встигнуть – бюджетне місце анулюється, наступний за списком безкоштовно не навчатиметься.

Передачі


ПогодаКурси валют