Get Adobe Flash player

У Чернігові прокладають нову систему водовідведення

 2373 метри  каналізації за 25 мільйонів гривень. У Чернігові прокладають нову систему водовідведення. На вулиці Василя Будника каналізаційної мережі ніколи не було. Люди 40 років користуються вигрібними  ямами і щомісяця сплачують 680 гривень за їхнє очищення

Розробляти проект  нової мережі водовідведення розпочали у 2016 році, але через узгодження всіх документів роботи почали у липні 2018 року. Вартість нової каналізації згідно кошторису  — 28 мільйонів гривень. Опісля проведення відкритих торгів  управління капітального будівництва заключило договір з підрядною організацією на суму 25 мільйонів гривень.

 

Вячеслав Почеп, начальник управління капітального будівництва міста, каже: «В  цьому році ми виконуємо , намагатимемось виконати весь пусковий комплекс , якщо нам добавлять трохи коштів, якщо не добавлять, то деякі роботи не зможут сюди увійти. У пусковий комплекс входить  будівництво КНС , вона буде знаходитись там ближе до Бойової , а вулиці які входять це Олексєєва з 55 по 45 будиночок,  вулиця Василя Будника  де ми знаходимось і вулиця Партизанська. На цей рік  є кошти лише на першу чергу , вона складається з ціни  16 мільйонів 788 тисяч,   у нас є на сьогоднішній день кошти тільки  12 мільйонів 700 грв»

 

В цьому році прокладуть 950 метрів мережі водовідведення. Решту, а це ще 1423 метри, прокладуть наступного року. Мережа пролягатиме через вулиці Стрілецьку, Добровольців, Алєксєєва та Волонтерів. Завершити будівельні роботи планують 31 серпня 2019 року.

Передачі


ПогодаКурси валют