Get Adobe Flash player

У Чернігові пройшов День корейської культури

Сувеніри, які відлякують злих духів; кавер-танці та відтворення діалогів із телесеріалів «дорам»: у Чернігові пройшов День корейської культури. Гості обласного молодіжного центру могли поспілкуватися із її носіями культури, розпитати про особливості життя у Кореї.  Прихильниці корейської музичної поп-культури показують рухи зі своїх улюблених композицій. Кожен гурт до кожної пісні створює певний набір рухів. Танок – це такий самий незмінний елемент композиції, як музика і слова.  Це особливість сучасної маскультури у Кореї.

Фрагмент із корейського серіалу – дорами —  слухають п’ять десятків глядачів – гостей Дня корейської культури у Чернігові. Таким чином вони вчать корейській слова. І намагаються повторити.

Марина Тимощенко, організатор Дня корейської культури у Чернігові, каже: « Молодь, особливо дівчатка 13-14 років, полюбляє корейську культуру, слухають музику корейську і корейські дорами дивляться, і для них ми хочемо проводити такі дні корейської культури.»

 Ведучі Дня корейської культури – безпосередні її носії. Вони проводять майстер-класи і одночасно розповідають про все, що цікавить гостей.

Один із майстер-класів – оформлення традиційної корейської маски «таль». Вважалося, що вона – відлякує злих духів. Такі маски створюють за певними технологіями та з використанням конкретних орнаментів. Гостям  молодіжного центру дозволили імпровізувати та створити свою маску на власний смак. Малювали гуашшю, аби виріб швидше висихав. . Учасники фотографуються у масках на згадку. Свої вироби заберуть додому як сувенір.

Вивчили декілька корейських слів, поспівали та потанцювали, зробили традиційні корейські маски. Таким був день корейської культури у Чернігові. Ще один такий день планують провести вже наступного літа.

Передачі


ПогодаКурси валют