Get Adobe Flash player

Жителі вулиці Садової в Холмах на Корюківщині самотужки облаштували для дітей парк розваг

 Спортивні та ігрові модулі майстрували батьки з підручних матеріалів. Гроші на необхідний інвентар заробили діти, збираючи ягоди.

Від балачок до діла – один крок. Місце, де граються діти — зроблено їхніми руками, та руками їхніх батьків. Ще минулого року на цьому місці були хащі. Сьогодні стежку до дитячого майданчика на вулиці Садова знають діти з усієї округи.

Із покинутої садиби вивезли два тракторних причепи сміття. Встановили паркан і почали облаштовувати територію. Для найменших встановили гойдалки та пісочницю. Біля дошки — імпровізована літня школа просто неба. Поряд — волейбол. Працювали над майданчиком всі гуртом.

Прикрашати територію діти вирішили по-своєму – кольоровими кришечками.

Скільки кришечок пішло на паркан і вказівник – вже не порахують. Та знають, що придбали для майданчика 6 кілограм цвяхів, фарбу й сітку. Бо гроші на них діти заробили самі.

Зупинятися на досягнутому жителі вулиці Садової не збираються. Хлопці думають, де облаштувати футбольне поле. Дівчатам – дівоче.

Людмила Ярошенко, жителька Холмів: «Ми хочемо закликати всіх-всіх батьків: не надійтеся, будь ласка, ні на кого, ні на громаду, ні на президента. Ставайте самі і щось робіть.»

Передачі


ПогодаКурси валют