Get Adobe Flash player

У Борзні жителі вулиць Садової та Гагаріна виступають проти запуску нової зерносушарки

Агропідприємство розташоване в центрі міста.  Стара споруда для сушіння зерна працює тут більше 15 років. Через відсутність фільтрів сусідні подвір’я засипає лушпинням та пилом, кажуть власники будинків. Нещодавно на території промислового комплексу завершили будівництво нової зерносушарки. Вона поки не працює. Жителі прилеглих вулиць припускають, що після запуску нового об’єкту ситуація може погіршитися і вимагають сушарки закрити.

Василь Головань живе на вулиці Садовій у Борзні. Неподалік від його дому, у центрі міста, розташований агропромисловий комплекс. Місцеві жителі кажуть, їх двори роками засипає лушпинням стара зерносушарка.

Микола Брязкало, житель Борзни, розповідає: «Сушарка робить 15 років. Ну 15 років такого не було, то лі фільтра були, то лі не такі комплекси. Останні два роки задихаємся, не можна нічого робить.»

Лідія Кобзар, жителька Борзни, скаржиться: « В нас хата за три городи.. ні стірки не повісиш, ні снігу – він помаранчевий постійно. А запахи які… ну хіба це умови жить? І вони продовжують оцей бєспридєл».

Стара зерносушарка  стоїть через дорогу від будинків і в день зйомки не працювала. Нещодавно на території промкомплексу збудували нову. Вона ще не введена в експлуатацію. Заступник директора агропідприємства Ігор Леусов каже: коли її запустять, стару не використовуватимуть.

Микола Сакун припускає, — ситуація тільки погіршиться: «Обращалися, просили хотя би фільтра якісь поставить. Нам сказали, реконструкцію робить не будуть, буде робиться нова сушарка. А ця буде закриваться… не буде вона робить як сушарка, а буде робить, як КЗС. КЗС – це провіювання зерна, і всі отходи вся пиль, все воно летить в атмосферу.»

Мешканці  просять закрити обидва об’єкти.  Заступник директора агропідприємства Ігор Леусов каже, в них є всі дозвільні документи.

Андрій Козішкурт, заступник голови Борзнянської райради, каже: « Нова як покаже себе, ніхто не знає. Обіцянки є, що буде менше викидів, сміття, менше шуму, — побачимо. Но ми не можемо зараз. Воно не введено в експлуатацію. Люди справедливо бояться, що стане гірше. Але, як на мене, гірше бути не може. А час покаже, чи будемо і цю сушарку закривать. Чи будемо  з нею миритися.»

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют