Get Adobe Flash player

Чернігівська міська рада готує позов проти винуватця підтоплення вулиці Декабристів

Чернігівська міська рада готує документи, щоб порушити кримінальне провадження проти власника гаражного кооперативу,  через який підтоплює вулицю Декабристів. Про це сьогодні говорили на нараді у мерії . Заступник міського голови Чернігова Андрій Черненко повідомив, що підготували поетапний план дій для вирішення проблеми затоплення вулиці. Зокрема, будуть обстежувати зливову каналізацію, потім приступлять до чистки труб.

Через зливову каналізацію вода потрапляє в трубу. Під  час будівництва гаражного кооперативу там заклали трубопровід на метр вужчий діаметром. Тепер вода не встигає проходити і повертається через зливову каналізацію назад на вулицю.

Для прочищення труб планували залучати київську техніку, через високу вартість таких послуг вирішили обійтись власними силами.

Андрій Черненко, заступник міського голови Чернігова, каже: «Це дуже серйозні кошти. Не менше мільйона, а то й більше . Якщо не справимось, то будемо залучати спеціалістів».

Знімальна група UA:Чернігів намагалася зв’язатися із керівництвом автокооперативу №29, однак за вказаними номерами ніхто не відповідав. Ми намагатимемось з’ясувати їхню позицію з цього питання і повідомимо Вас про неї у наступних випусках новин.

 

Передачі


ПогодаКурси валют