Get Adobe Flash player

Дві дороги за 1,5 роки капітально відремонтували в Іванівській об’єднаній громаді

 Наразі до неї  входить 12 сіл. Власних грошей, каже голова ОТГ Сергій Гарус, вистачає на ямковий ремонт. Капітальний роблять за гроші з державного бюджету. З моменту створення громади їх вистачило менш ніж на 2 кілометри. Загальна ж протяжність сільських доріг в громаді — 72 кілометри.   Голова Іванівської територіальної громади Сергій Гарус демонструє результати розвитку ОТГ. Навколо Іванівки села об’єднались півтора роки тому. З того часу з 72 кілометрів сільських доріг тут відремонтували менше двох. Це – одна з них —  вулиця Шевченка в Іванівці. Минулого року на неї витратили 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Відремонтована і вулиця Молодіжна у Ладинці.  Олена Хоменко, староста Ладинського старостинського округу, каже: « Тут була ґрунтова дорога… В минулому році, десь в жовтні місяці, було прокладене асфальтне покриття. Протяжність її 440 м. Кошторис – 740 тисяч.» Житель Ладинки, пан Анатолій каже: на ремонт чекали понад 30 років.

До жовтня минулого року вулиця Молодіжна виглядала майже так само як і сусідня Будівельників. Її ремонтуватимуть цього року.

Капітальний ремонт сільських доріг в Іванівській громаді роблять за держаний кошт. Власних грошей вистачає на ямковий, пояснює Сергій Гарус. В минулому році залатали 1830 метрів квадратних асфальту. У цьому – 700.

Передачі


ПогодаКурси валют