Get Adobe Flash player

Підвал багатоповерхівки на проспекті Миру, 263 у Чернігові під час ранкової зливи залило водою

Підвал багатоповерхівки на проспекті Миру, 263 у Чернігові під час ранкової зливи залило водою. Вода стояла і в під’їзді на першому поверсі. Частково пошкодило вимощення біля будинку. Місцеві жителі говорять: проблема у недостатній кількості ливнівок, які до того ж не чистять.

Це відео відзняв чернігівець Олексій Кривов, який живе на проспекті Миру, 263. Так виглядав їхній двір та підвал будинку під час ранкової зливи.

За кілька годин після цього Олексій показує нашій знімальній групі наслідки зливи. На той момент рятувальники вже частково відкачали воду з підвалу.

За словами Олексія, після минулої зливи 30 червня на цьому місці утворилася просадка. Після сьогоднішнього дощу ситуація погіршилася.

Олексій пояснює: вся вода стікає до них з дворів, які розташовані вище. А дві ливнівки, які є біля їхнього будинку, не справляються з великим потоком води.

Окрім того, що дощем залило підвал, вода стояла і на першому поверсі одного з під’їздів. Місцеві мешканці кажуть: така ситуація у них практично під час кожного дощу.

За словами Володимира Прищепа, начальника комунального підприємства «ЖЕК-13», яке обслуговує цей будинок, ливнівки мають прочистити сьогодні.

Володимир Прищеп каже: пошкоджене вимощення також відремонтують, але тільки-но закінчиться дощ.

Передачі


ПогодаКурси валют