Get Adobe Flash player

Стало відомо, хто винний в тому, що у чернігівському морзі переплутали тіла

Керівник 1-го Чернігівського моргу визнав, що тіла померлих  Івана Коваля та Миколи Федуся переплутали у їх відділенні. Служба доставки спецкомбінату правильно ідентифікувала тіла небіжчиків, а вже на етапі маркування тіл у патолого-анатомічному відділені одна зі співробітників допустила помилку.

Нагадаємо, тіло померлого чернігівця Івана Коваля у вівторок помилково видали іншій родині й поховали під чужим іменем. Але наступного дня родичі Коваля виявили помилку й добилися перепоховання.

Юрій Кузнєцов – завідуючий службою доставки «0034» спецкомбінату побутового обслуговування пояснив: «У мене працює два дуже досвідчених санітари. При здачі вони показали санітарці: це ось цей, це ось цей. Правильно ідентифікували. Ці люди були забрані конкретно з адрес місця проживання: і Федусь, і Коваль. Сталося прикре непорозуміння, але ми своєї вини тут абсолютно не бачимо».

Едвард Злепко, завідуючий 1-м Чернігівським патолого-анатомічним відділенням, визнав : «Перш за все хочу висловити глибоке співчуття рідним Івана Васильовича та Миколи Трифоновича. Сьогодні у відділенні проведене службове розслідування. Помилка була на етапі маркування, яке здійснювала співробітниця нашого відділення. Молодша медсестра стверджує, що при маркуванні тіл померлих вона все зробила правильно. Але у неї виникли певні сумніви. На жаль, вона не озвучила ці сумніви ні мені, ані іншим співробітникам. Якби вона їх озвучила – цієї ситуації б не сталося. При видачі тіла Федуся Миколи Трифоновича рідні претензій не пред’явили і визнали тіло як своє, про що є запис у журналі видачі. Не знаю, як це пояснити. Я спілкувався і з донькою Івана Васильовича і з родичами Миколи Трифоновича. Не можу пояснити, як родичі Миколи Трифоновича  могли не впізнати тіло. Це тяжка ситуація і для рідних, і для нас . Зі своєї сторони в будь-якому випадку я приношу своє вибачення. Висновки будуть однозначно. Будуть переглянуті інструкції. Буде абсолютно, стовідсотково виключена можливість переплутати  тіла від моменту, коли їх забирають, до моменту видачі тіла для поховання».

 

Передачі


ПогодаКурси валют