Get Adobe Flash player

Чернігівець Олександр Гавриленко увійшов до національної збірної України «Ігри нескорених»

Вісім років служби у поліції та чотири ротації на схід держави. Олександр Гавриленко —  один із 15 українців, які захищатимуть честь  країни на «Іграх Нескорених  2018». Стартують змагання наприкінці жовтня у Сіднеї, Австралія. Підготовку до всесвітніх ігор національна збірна розпочала з тренувального табору у Києві.

Взимку 2015 року Олександр отримав мінно-осколкове поранення у смт. Чернухине  Луганської області. А умовою участі в міжнародних «Іграх Нескорених» є травма або поранення, яке спортсмени отримали внаслідок бойових дій. У 2017 році, поліцейський брав участь у національному відборі, але тоді не потрапив до складу збірної. А тому весь рік готувався, аби цього року гідно представити Україну.

Перший тренувальний табір національної збірної пройшов у Києві. 15 військових , серед яких і чернігівець Олександр Гавриленко разом готувалися до змагань. Серед 6 дисциплін, а це легка атлетика, плавання, веслування на тренажері, велоспорт на шосе, стрільба з лука та пауерліфтинг, Олександр виступатиме в останній дисципліні.

«Ігри Нескорених» відбудуться восени, з 20 по 27 жовтня в Сіднеї, Австралія.У серпні Олександр вирушить на другий тренувальний табір національної збірної, де і  продовжить підготовку до всесвітніх змагань.

 

Передачі


ПогодаКурси валют