Get Adobe Flash player

Як забезпечені лікарні Чернігівщини сироватками проти зміїної отрути

Семирічного хлопчика, якого на Новгород-Сіверщині в оздоровчому таборі покусала гадюка, перевели до обласної дитячої лікарні.Дитину 6 липня кілька разів укусила гадюка, доставили вчора ввечері. До цього дитину лікували в Новгород-Сіверській районній лікарні.

Ольга Іванова, заступник головного лікаря по медичній частині, розповідає: « Лікарі подзвонили, що почав наростати набряк у нього, тому його привезли. У теперішній час він знаходиться в реанімаційному відділі в тяжкому стані, але стабільному. Він у свідомості, адекватно відповідає на всі питання. Те, що належать за протоколом у таких станах лікування йому повністю все проводиться».

Медпрепаратами та необхідними речами  вихованця спеціалізованої школи-інтернату з Черешеньок Коропського району забезпечують новгород-сіверці та волонтери. До самого хворого нікого не пускають.

Загалом сироватками проти зміїної отрути лікарні Чернігівщини забезпечені. У мінімальній кількості. Важливо якомога швидше ввести пацієнту першу дозу вакцини, розповіла Ольга Іванова. Якщо потрібно повторити, то єдиний варіант – перерозподілити дози і привезти сироватку із сусіднього району.

Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, пояснив: «Декілька років тому, рік-два назад, її взагалі у нас не було. Це вакцина, яка куплена МОЗом і вона нам направлена. Це поставки Міністерства охорони здоров’я. Зараз ситуація  почала вирівнюватися. Це не та катастрофа, яка була в 14-15 роках».

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют