Get Adobe Flash player

У селі Іваньків на Чернігівщині, розгорівся конфлікт між місцевими та переселенцями

Біля Іваньківського Будинку культури збираються місцеві жителі. У селян конфлікт з сім’єю, яка 4 роки тому переїхала жити сюди з Маріуполя. Сергій Драгунов із дружиною,тещею та двома дітьми повернулися на його малу батьківщину. З того часу вони провокують село та тримають жителів у остраху. Постійні сварки з усіма підряд урвали терпець місцевих жителів. Останній інцидент між Драгуновими та селянами стався на день Конституції, — розповідає Оксана Некипорець, двоюрідна сестра Сергія Драгунова.
Жінка жаліється односельцям, що Сергій Драгунов регулярної її тероризує бійками та погрозами. Тому селяни вирішили провести загальні збори села, аби вирішити подальшу долю свою та родини приїжджих. На зборах ухвалили зібратися ще раз, за участі всіх сторін конфлікту. Під рішенням підписалось 63 жителі села Іваньків.
Збори звертаються до РДА, прокуратури, районної ради, правоохоронних органів, всіх районних служб, які задіяні у цих конфліктах, для надання правової допомоги та врегулювання ситуації у даному населеному пункті. Люди рросять провести наступний схід і запросити на нього тимчасово переміщених осіб.
Родини Драгунових на зборах не було. Відмовилися вони і від спілкування з журналістами телефоном.
Юрій Шеремет, тимчасово в.о. начальника Коропського відділу поліції, каже, що
протягом тривалого часу між сільчанами та переселенцями виникали словесні сутички, які переросли на даний час у кримінальні прояви. Заяви було зроблено з обох сторін. З приводу цих заяв було внесено 4 кримінальні провадження по легким тілесним ушкодженням. Досудове слідство триває.
Валентина Саволєй, виконувачка обов’язків голови Коропської райдержадміністрації, зібрала нараду з силовими органами – це представники прокуратури, поліції, голова райради, сільський голова. Ухвалили рішення тільки мирним шляхом в межах чинного законодавства цю ситуацію погасити.

Передачі


ПогодаКурси валют