Get Adobe Flash player

Загибель підлітків у Ніжині: містяни вимагають у влади розібратися із недобудовами

Порушення правил безпечної експлуатації будівель і споруд, а також нещасний випадок. За такими статтями Кримінального кодексу поліція Чернігівщини розслідує загибель трьох підлітків у передмісті Ніжина.Нагадаємо, дітей 12-14 років насмерть привалило бетонною плитою на території недобудованої двоповерхівки вчора близько 16.30.Щоб дістати тіла загиблих знадобилася спеціальна техніка.Місцеві жителі тим часом збирають підписи, щоб знести всі недобудови й покинуті аварійні будинки Ніжина.
Ці кадри відзняли працівники державної служби з надзвичайних ситуацій ввечері 6 липня. На них рятувальники намагаються дістати з-під завал недобудови тіла трьох загиблих дітей.
Під обваленою залізобетонною плитою перекриття загинули троє друзів. Четвертий 12-річний хлопець встиг відскочити. Він став свідком загибелі рідного брата.
За фактом загибелі трьох підлітків поліція Чернігівщини відкрила два кримінальні провадження.
Місцева жителька Лариса Жукова каже, таких недобудованих або покинутих аварійних будинків по місту декілька.
Зараз ніжинці підписують чергову заяву до міської ради з вимогою демонтувати або привести в належний стан усі аварійні об’єкти Ніжина, які знаходяться на їх балансі. Також містяни збираються прийти на позачергову сесію міської ради.
У зв’язку з трагічною смертю трьох хлопців шосте, сьоме та восьме липня у Ніжині оголошені Днями Жалоби. Ховатимуть дітей завтра.

Передачі


ПогодаКурси валют