Get Adobe Flash player

Ніжинська письменниця Тетяна Сидоренко презентувала сьогодні в Чернігові книгу «Ольга, дружина Пікассо»

 Головні герої повісті — іспанський художник Пабло Пікассо та його дружина, балерина з Ніжина Ольга Хохлова. Їхні характери, перипетії мистецького та приватного життя стали основою сюжету для нової книги письменниці.

Тетяна Сидоренко тримає в руках книгу про свою землячку, балерину з Ніжина Ольгу Хохлову, яка 18 років була дружиною художника Пабло Пікассо. Перша презентація книги відбулась на Книжковому Арсеналі в Києві.Сьогодні авторка представляє твір для чернігівського читача.

Тетяна Сидоренко, письменниця, розповідає: « Вийшла у світ найперша в Україні художня книжка про Ольгу Хохлову, видатну балерину. Колись вона танцювала багато років поспіль у трупі Сергія Дягілєва, і трупа та називалася «Російський балет». Ця трупа в свій час об’їздила пів світу і така балерина, як Ольга Хохлова обтанцювала без гіпербол кажучи, мабуть, найвідоміші театральні сцени світу».

Тетяна Сидоренко розповідає, ідею книжки виношувала довше, ніж писала її — а це три місяці. Твір зображений у формі «есхатологічних інтерв’ю». Це коли головні персонажі розповідають самі про себе. Інформацію про героїв авторка взяла з відкритих джерел. Тому в книзі вигадані розповіді переплітаються з реальними історіями з життя подружжя.

Є у книзі про ніжинську балерину та іспанського художника й чернігівський слід. Сад родини Хохлових на сторінках роману письменниця описала за зразком саду в музеї Михайла Коцюбинського, де й презентувала саму книгу.

 

Передачі


ПогодаКурси валют