Get Adobe Flash player

Щоб відремонтувати водогін по вулиці Білевич у Чернігові, доведеться знести частину приватного будинку

 Інший варіант – перекласти трубу в обхід, але, каже головний інженер «Чернігівводоканалу» Юрій Федорченко, це занадто дорого. Порив, який стався минулого тижня, тимчасово усунули. Наступний – може статися найближчим часом. Тоді без води залишиться вся вулиця.Водогін на вулиці Білевич в Чернігові проклали понад півстоліття тому.

Олексій Черняк, майстер водопровідних мереж Деснянського району, пояснює: «Водопровід діаметром 100мм, стальний, він уже прийшов у негодність – строк експлуатації сталевого водопроводу 20 років.»

Минулого тижня трубу прорвало. Працівники водоканалу почали шукати місце пориву – докопались до приватного подвір’я. Трубу знайшли під бетонним парканом і прибудовою.

Для тимчасового ремонту працівникам «Водоканалу» довелось демонтувати частину паркану. Щоб замінити увесь аварійний відрізок у 20м труби, її треба прокласти в обхід або зносити прибудову.

 Будинок на розі проспекту Миру і вулиці Білевич – на декілька ходів. Валентина Половикова визнає – прибудову зробила самовільно.

 ЇЇ сусідка показує дозволи на свою цегляну прибудову: «Ось, все з печатями, главний архітектор Мазур і Деснянського району Денісов.»

Головний інженер «Чернігівводоканалу» Юрій Федорченко каже, такі випадки в місті непоодинокі: « Абонент якщо вже трапляється, що незаконно збудував, йде нам назустріч – він дозволяє нам ремонтувати, відновлює вже потім за свій рахунок.»

Майстер «Водоканалу» Олексій Черняк перераховує, що в Чернігові будують на водогонах – балкони, гаражі, прибудови, будинки і цілі вулиці.

Водогін тут прокладали у 80-х. Тоді ж відбувалась основна забудова приватного сектору. Дім, у якому живе В’ячеслав Диннік, будували його батьки і тоді про трубу не знали, каже чоловік.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют