Get Adobe Flash player

Рятувальний підрозділ не доїхав до пожежі у Дробишіві, бо не зміг знайти адресу

Жителі села Дробишів на Чернігівщині нічну пожежу гасили самі. Там загорівся житловий будинок. Рятувальників викликали, їхній дзвінок зафіксували, але допомоги не дочекалися.

Життя  та майно  від вогню врятувала випадковість, згадує Анатолій Гришков. Чоловік   прокинувся серед ночі  і  почув запах диму.

А викликав пожежників Віктор Гришков, депутат Команської сільради: « Конкретно вказав дорогу. І свій номер телефону дав. Прізвище  сказав. Чекаю. А вони не виїхали. Набираю інший раз. 40 хвилин вже пройшло – вже повинні бути. Набираю 101 – тільки гудок пішов. Виклику немає. Більше вони трубку не підіймали».

 

Андрій Анікієнко, начальник Новгород-Сіверського міжрайонного відділу УДСНС, описав ситуацію так: «О 3 годині 20 хвилин до 7-ї ДПРЧ  звернувся мешканець села Дробишів і повідомив, що в селі Дробишів, у його товариша горить житловий будинок. Точну адресу він не назвав. Вказав приблизне місце, куди їхати і залишив номер телефону. Був направлений пожежний автомобіль до ймовірного місця пожежі. В цей час черговий диспетчер намагався зателефонувати за даним номером телефону. Трубку підняла жінка, яка сказала, що вона взагалі спить і у неї ніякої пожежі не відбувається. При цьому він намагався зв’язатись з сільським головою і сусідами, але ніхто трубки не піднімав, а більше дзвінків не надходило. Пожежно-рятувальному підрозділу виявити візуально місце пожежі також не вдалося, тому було прийнято рішення повернути підрозділ в місце розташування.»

Передачі


ПогодаКурси валют