Get Adobe Flash player

Поліція не оприлюднює результатів експертизи білого порошку, який знайшли на місці ДТП 19 травня у Чернігові по вулиці Кільцевій


Поліція не оприлюднює результатів експертизи білого порошку, який знайшли на місці ДТП 19 травня у Чернігові по вулиці Кільцевій. Як повідомила Суспільному прес-секретар Чернігівського відділу поліції Юлія Ковтун, це пов’язано із таємницею слідства.
Перед цим ми зверталися із запитом до Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Нас цікавило: чи виявили у вилученому порошку наркотики та чиї відбитки пальців були на пакетах із порошком. У відповіді нам відмовили, посилаючись на кілька статей Кримінального процесуального кодексу України.
Нагадаємо, що аварія сталася 19 травня у Чернігові на вулиці Кільцевій. Позашляховик збив хлопчика-велосипедиста – 11-річного Ярослава Омельченка. Хлопчик із травмою голови, зламаною рукою і саднами опинився у реанімації. Ці кадри відзняли журналісти Суспільного одразу після ДТП. Тоді свідки розповіли, що з позашляховика вийшов старший брат депутата обласної ради Дмитра Блауша – Андрій.Він стверджує, що в момент аварії не був за кермом.
У поліції пообіцяли повідомити про результати розслідування, коли воно завершиться.

Передачі


ПогодаКурси валют