Get Adobe Flash player

Випускники Чернігівщини оскаржують результати ЗНО з іноземної мови.До десятка апеляцій надійшор з Чернігівщини, загалом їх в Україні 65. Випускники шкіл оскаржують результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови. Вперше тестування включало обов’язкову складову- аудіювання, сприйняття тексту на слух. Після іспиту випускники шкіл почали скаржитися на погану якість звуку та вимову дикторів. Випускники стверджують, що помилялися через погану якість звуку.
ЗНО з іноземної мови абітурієнти складали у 6-ти пунктах тестування у Чернігові. Зокрема, і в 11-му колегіумі. Нарікань на якість звуку у випускників шкіл не було, сказав Суспільному заступник директора. Одну апеляцію написали через вИмову диктора. Не було нарікань на якість звуку і у 19 школі.
Напередодні проведення ЗНО до навчальних закладів завезли нову техніку і провели наради з педагогами, як ними користуватися. За допомогою тестового диску перевірили якість звучання.
Випускники , скарги яких на аудіювання під час складання ЗНО з англійської мови будуть задоволені, зможуть повторно його скласти 4 липня

Передачі


ПогодаКурси валют