Get Adobe Flash player

У Березні люди перекрили трасу через відключення газу

Мешканці селища Березна Менського району  сьогодні  перекрили трасу. Блокували її 4 години в трьох напрямках – до Чернігова, Мени та Сновська. Вночі у селищі відключили газ – на 2 тижні. В оголошеннях підприємства «Чернігівгаз», розвішаних у Березні, відключення пояснюють технічними роботами.  До березненців приїхали представники «Чернігівгазу» із Корюківського та Менського відділення, вели перемовини  протягом години. Безуспішно – зі сходу селища люди пішли на трасу.

У Березній живуть 4,5 тисячі людей. Вони переживають:  якщо без газу більшість увімкне електроприлади, — не витримають електромережі

Сьогодні вночі у селищі Березна Менського району відключили газ. Місцеві мешканці перекрили трасу в 3 місцях – вони протестують проти того, що відключення триватиме 2 тижні.

Водії об’їжджають людей, хто як може і лаються, стається декілька сутичок.

Поліція приїздить майже через годину.

Серед протестувальників – Анатолій Павленко, який в газових мережах пропрацював майже 40 років. Каже, можна було обійтись без повного відключення селища.

Поки частина березненців протестує на трасі,  бригади «Чернігівгазу» перевіряють мережі у тих оселях, де застали господарів вдома.

Через три години на перекриту трасу приїздять представники «Чернігівгазу»

Технічний директор ПАТ «Чернігівгаз» Віталій Черчович каже, 2 тижні – це максимальний термін відключення. Якщо місцеві жителі сприятимуть перевіркам, газопостачання їм відновлять швидше

Передачі


ПогодаКурси валют