Get Adobe Flash player

У Чернігові вкрали погруддя Пушкіна та Коцюбинського, поліція їх віднайшла. Коли ж бюсти повернуться на постаменти?

Вкрадені близько 5-ти місяців тому погруддя Коцюбинського та Пушкіна досі залишаються у Чернігівському міському відділі поліції.Погруддя Михайла Коцюбинського вкрали з його могили на Болдиних горах 18 грудня минулого року. Бюст Пушкіна зник з Валу вночі 31 грудня. Обидва пам’ятники знайшли 4 січня в схованці в лісопарку Кордівка.

Підозрювані у їх крадіжці затримані. Коли повернуться на свої постаменти бюсти письменників?

Володимир Реберг, начальник Чернігівського міського відділу поліції розповідає: «Встановлена причетність до даного злочину трьох осіб, двоє знаходяться в СІЗО №31 в Чернігові. Один під домашнім арештом. Це мешканці Чернігова, вони наркозалежні і мають конфлікти з законодавством. Пояснюють  — здача на металобрухт, гроші на наркотики».

У березні в управлінні ЖКГ міської ради казали, що на свої постаменти Пушкін і Коцюбинський повернуться у квітні.

Кінець травня. Погруддя Коцюбинського і Пушкіна знаходяться у міському відділі поліції близько 5 місяців. Його начальник каже, поліція готова повернути пам’ятники.

Бюст Пушкіна на балансі ЖКГ, у похованні Михайла Коцюбинського  нема балансоутримувача , відповідає за неї музей Коцюбинського в особі Коцюбинського Ігоря Юлійовича. Зараз вирішується питання, що міськрада візьме на баланс  могилу письменника.

Правнук  письменника Ігор Коцюбинський каже, неодноразово звертався до міського голови Владислава Атрошенка, аби  пам’ятник взяли на баланс: «Це абсурдна ситуація – цей пам’ятник знаходиться дуже далеко від музею, і він не належить лише родині Коцюбинського, бо постать не належить тільки родині, вона належить всій Україні.  Я вважаю, що треба, щоб рішення прийняла міськрада, якій належить земля, на якій знаходиться могила письменника і його дружина. Бо наш музей не може вплинути на охорону цієї території, яка навіть не освітлюють.»

Євгеній Дайнеко каже,  міське управління ЖКГ встановить на постаменти обидва погруддя – коли  їх віддасть поліція.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют