Get Adobe Flash player

Нове місце і новий формат: в Чернігові відкрили щорічний фестиваль «Зелена сцена» (відео)

В Чернігові відкрили щорічний фестиваль «Зелена сцена». Зазвичай він проводиться на Алеї Героїв. Цьогоріч, через реконструкцію скверу, він перемістився на подвір’я художнього музею імені Галагана. Як готувалися та як відкривали першу Зелену сцену дивіться у сюжеті Діни Вонг.

Останні приготування та перші гості — у Чернігові відкривають першу у цьому році Зелену Сцену. ЛЕСЯ ФЕДОРЕНКО, організатор фестивалю «Зелена Сцена»: « Цього року найголовніша зміна — це місце. Хлопці реально працювали ночами, не присідали»
На фестивалі можна й подивитися картини. Кожну «Зелену сцену» доповнюватимуть експозиціями полотен місцевих художників.
СЕРГІЙ ТОНКАНОВ, куратор арт-напряму фестивалю «Зелена Сцена»: «Взагалі-то я поставив собі на меті, аби в цьому сезоні були тільки художники, фотографи із Чернігова. Сподіваюся, так і буде. Обов’язково планую зробити виставку, щоб художник чи фотохудожник виставлявся вперше.
ЄВГЕНІЙ ШАПОВАЛОВ, художник» «Роботи різні у мене. І пейзажі і абстракції, і тематичні роботи. Тобто я працюю в різних жанрах, але в основному це пейзажі.»
Цього року на «Зеленій сцені» з’явилася барахолка, де можна придбати диски.
ЄВГЕНІЙ: «Є достатньо багато різного. Різножанрового. Є лаунж музика, джаз, блюз, рок і так далі»
На сцені – гурт Ray Band із Києва. Приїхали відкривати чернігівський фестиваль.
ІГОР, фронтмен гурту Ray Band: «Насправді «Зелена Сцена» взагалі прекрасний проект, це наші знайомі, ми давно вже спілкуємося. І нам дуже приємно, що нас покликали і ми приїхали до вашого прекрасного міста. Є нові пісні. Ми готуємо другий альбом як гурт. І ми знялися у фільмі – «Шляхетні волоцюги» називається. Буде виходити, у вересні 27 – прем’єра. І будуть пісні із цього фільму. Буде багато запальних українських бо фільм знімався у Львові, плюс наш новий матеріал. «
«Зелена сцена» триває три дні. Перші два концертні, останній – літературний.
Цього року «Зелених сцен» буде чотири: ця травнева, ще три — у червні, липні та серпні.

Передачі


ПогодаКурси валют