Get Adobe Flash player

Мешканці Бурівки на Городнянщині скаржаться на використання отрути місцевими підприємцями

 

Отрута чи кліщ? У Бурівці Городнянського району у деяких місцевих жителів почали всихати дерева та кущі. Люди жаліються на погане самопочуття. Вони впевнені, причина цьому – отрута, якою обробляють поля у селі. Представники фірми, яка орендує землі, переконують людей, що виною всьому – кліщ.

Володимир Лебеда живе за дві хати від поля, яке засаджує ТОВ «Білорусь». У Бурівці Городнянського району це підприємство працює близько п’яти років. На земельних ділянках, які місцеві жителі здають в оренду, вони висаджують соняшник та кукурудзу.

Житель Бурівки Володимир Федорович Лебеда каже: дію хімікатів почали відчувати на собі лише цього року: обличчя « горить», болить голова й горло. Пропадають усі дерева, навіть бузина.

Люди  звернулися до поліції, а також викликали еколога.

Микола Демиденко – агроном ТОВ «Білорусь»: «Скоріш за все, це кліщ.  Наші препарати предназначені для растєній, не для дерева. Для дерева дуже велика доза потрібна. Ми використовуваємо гліфасад. Це сертифіковані препарати, з якими працюють всі сільські хазяйства, в тому числі і ми».

Представник ТОВ «Білорусь» Олександр Рибаков запевнив:

«Якщо це наша провина, ми, звичайно, все відновимо. І навіть, якщо це буде не наша провина, ми все одно людям допоможемо. Це буде у нас як новий соціальний проект. Ми проїхалися іншими селами, подивитися для себе, цікаво було. Така ситуація є і в інших селах. Є велика ймовірність, що це кліщ».

Фахівця до Бурівки обіцяють привезти до кінця тижня.

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют