Get Adobe Flash player

У Новгороді – Сіверському пройшов районний етап військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)


Ходили строєм, виконували команди ройового, перетягували линву, стріляли і долали смугу перешкод. В Новгороді-Сіверському пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учні з сімох шкіл виборювали право на участь в обласному етапі змагань. Військово -патріотична гра Сокіл Джура започаткована в 2012році. В Новгород-Сіверському районі проводитиметься втретє.

 

У затінку +35, на сонці ще більше. Останні вказівки та приготування.  Спочатку урочиста частина.  Команди-рої з сімох навчальних закладів Новгород-Сіверського району вишикувались одна за одною на подвір’ї районного будинку дитячої та юнацької творчості. Ройові представляють свої команди.

 

Державний Гімн, настанови від військового комісара і стройова з піснею.

 

Далі-  надавали першу допомогу при переломі гомілки.

І виносили потерпілого із зони бойових дій.

 

Рої змагались у стрільбі

 

 

Штовхали гирю, Долали смугу перешкод – канатну дорогу в яру. Оксана – однією з перших перебралась на другий бік яру.

 

 

Уляна переживає, що помилилася, коли переходила яр, і її команда за це отримала штрафні бали. Каже, їхала на змагання, щоб чомусь навчитися.

 

 

Катерина перетягувала канат на рівні з хлопцями. Каже, було трохи важко, і додає — такі змагання розвивають командний дух і згуртовують.

 

 

 

Змагання закінчились перемогою «Незламних» з Чайкинського НВК, вони і будуть представляти район на обласному етапі військово-патріотичної гри.

Передачі


ПогодаКурси валют