Get Adobe Flash player

У Чернігові до військової частини проводжали 48 призовників

На 48 бійців більше стане в 169-му навчальному центрі «Десна», що в Козелецькому районі. Сьогодні у Чернігові до військової частини проводжали призовників з усієї області. У військовому комісаріаті запевняють: солдати забезпечені всім необхідним. Що на хлопців чекає після навчального центру, знають журналісти Суспільного.

Любов Косміна приїхала до Чернігова з Козилівки Корюківського району. Сьогодні її найменший син Сашко вдягне військову форму. Всього у Любові четверо дітей. Жінка каже, Олександр вирішив піти стопами старшого брата.

Любов не може стримати сліз, хоч, і розуміє вибір сина. Переживає, щоб хлопців не відправили у зону бойових дій. Військовий комісар області Олександр Криворучко каже, нікого зі строковиків до АТО залучати не будуть.

Дехто з призовників з основами військової служби знайомий. Один із них  якраз 20-річний Олександр Мнівець – найменший син Любові. Дечому його вже навчив старший брат-атовець.

Призовників з усієї області проводжали урочисто: з оркестром і гімном України. У військовому комісаріаті запевняють: солдати будуть забезпечені всім необхідним – і формою, і їжею, і навіть цигарками. Їм уже виплатили одноразову матеріальну допомогу – по три з половиною тисячі гривень. На Чернігівщині призов триватиме до кінця весни. 29 травня на військову службу мають відправити  дві останніх команди.

Передачі


ПогодаКурси валют