Get Adobe Flash player

На вихідних на двох чернігівців упали дерева. Хто винен у нещасних випадках?

На вихідних через шквальний вітер на двох чернігівців упали дерева. У жінки середнього віку лікарі діагностували забій руки, а в іншому випадку чоловікові гілка зламала ногу. Обидва пацієнти, отримавши допомогу в травмопункті, відмовилися від госпіталізації, лікарі кажуть – їх стан задовільний. Вітер чи комунальні служби – хто винен у нещасних випадках?

Два нещасних випадки через падіння дерев сталося в Чернігові майже одночасно: в суботу близько 17.10. У той час були шквальні пориви вітру.  У дворі за житловим будинком по вулиці Рокосовського, 26 (як кажуть чернігівці, «на гірці»), від дерева відкололася і впала велика гілка, при цьому зламала ногу чоловіку, який був поряд.

Майже одночасно у дворі лікарняного містечка за обласною дитячою лікарнею на Пирогова  так само гілка дерева впала і травмувала жінку. В обох випадках перехожі викликали «швидку допомогу», і потерпілих відвезли до травмопункту 2-ї міської лікарні.

Загроза для людей виникла й у дворі на Проспекті Миру, 204. Тут вітер вивернув дерево з корінням, і воно впало біля дитячого майданчика. В цьому випадку ніхто не постраждав.

Рятувальники в Чернігові на вихідних прибирали повалені дерева 5 разів, кажуть у прес-службі ДСНС. Працювало 16 чоловік і 5 одиниць техніки. Головний інженер КП «Зеленбуд» Чернігівської міськради Василь Кошельник у телефонній розмові сказав, що на вечір понеділка точної кількості повалених за вихідні дерев повідомити не може. За його словами, працівники підприємства прибирали їх на вихідних,  сьогодні  і продовжуватимуть завтра. Балансоутримувачі територій, де сталися падіння дерев  — в одних випадках «Зеленбуд», в інших – ЖРЕДи (на Роковського – 10-й, на Проспекті Миру – 13-й).

Жителі міста, з якими ми спілкувалися, кажуть – у людних місцях багато аварійних дерев.  Скаржаться на недостатній, як вони вважають,  догляд за зеленими зонами. Комунальники обіцяють завтра зібрати дані про всі випадки падіння дерев, і чи були вони визнані аварійними.

Передачі


ПогодаКурси валют