Get Adobe Flash player

Чернігівщина налагоджує співробітництво із Італією в економічній та соціальній сферах

Чернігівщина налагоджує співробітництво із Італією. Сьогодні до обласного центру завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечілія. Під час візиту разом із керівництвом облдержадміністрації та міста він обговорив напрямки подальшої економічної співпраці та відкрив виставку дитячих малюнків.

Протягом 30-ти років обласне відділення Дитячого фонду України за підтримки асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» відправляє дітей з багатодітних родин, сиріт, напівсиріт та з інвалідністю на оздоровлення до Італії.

За цей час у програмі взяло участь 25 тисяч дітей з Чернігівщини. Близько 300-сот поїдуть до Італії цього літа.

Малюнки об’єднали у виставку «Італія очима дітей Чернігівщини» та вже презентували у Мілані. Тепер її привезли до Чернігова. Наступна зупинка – Європарламент у Брюсселі.

Відкривав експозицію Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечілія. Під час візиту мав і офіційну зустріч з представниками влади — обговорювали напрямки економічного співробітництва.

В кінці тижня в Італію з бізнес-місією відправиться делегація із Чернігова, в складі якої – 14 представників регіональних приватних підприємств.

Передачі


ПогодаКурси валют