Get Adobe Flash player

Поминальна літія та голуби миру: в Чернігові вшанували пам’ять воїнів АТО

Поминальна літія та голуби миру: вчора у Чернігові вшанували пам’ять воїнів загиблих у зоні АТО. На міському кладовищі «Яцево» зібрались родини героїв, представники влади та студенти. На честь загиблих у небо випустили голубів миру, провели літургію та роздавали паски. Під час панахиди портрети загиблих воїнів тримали ліцеїсти-першокурсники.

Другий тиждень після Великодня називають Провідним. З суботи до вівторка тривають поминальні заходи на усіх цвинтарях України. Їдуть і  йдуть до могил своїх близьких великими родинами. Цьогоріч шлях на чернігівський цвинтар був нелегкий і довгий для тих, хто вирішив їхати автівкою.

На цвинтарі багатолюдно. Медики у швидких чергують, поліція слідкує за порядком.

На алеї, де поховані Герої неоголошеної російсько-української війни, найбільше людей. Четвертий рік на Діди чернігівці вшановують своїх  Героїв-земляків.

«На сьогодні у нас 185 загиблих по області, але 20 поховані в інших областях. Тут поховано 44 героя», — розповідає голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

«Це не горе родин — це наше спільне горе. 13-й батальйон втратив за першу ротацію 9 бійців, за другу, під Дебальцевим — 27…» – каже учасник бойових дій, боєць 13-го батальйону Ігор Бизган.

Передачі


ПогодаКурси валют