Get Adobe Flash player

Оновлена інфраструктура, рукотворне озеро і власний боксерський ринг: досягнення Вертіївської ОТГ

Оновлена інфраструктура навчальних закладів, рукотворне озеро і власний боксерський ринг. Такими досягненнями нині пишаються першопрохідці децентралізації на Чернігівщині – Вертіївська об’єднана громада з населенням трохи більше п’яти тисяч чоловік.
Усі на ринг – Вертіївська громада вирішила подружити дітей зі спортом. Оцінили річний бюджет. Спочатку, три місяці тому на базі колишнього навчального комбінату тут відкрили спортивну секцію з вільної боротьби. А потім відкрили школу боксу. Усі заняття бойовими мистецтвами для дітей безкоштовні.
За спонсорські кошти тут встановили душові, вбиральню, та вживаний боксерський ринг. Тепер юні вертіївські спортсмени замріялися про медалі.
Вертіївська громада вирішила вкладати зароблені гроші в освіту та здоров’я молоді. У місцевій школі, якій минулого року виповнилося 53 роки, розпочали капітальний ремонт. Також у навчальному закладі відкрили кімнату відпочинку і поступово оновлюють матеріально-технічну базу.
У дитячому садку «Колосок» дітки віднедавна сплять у новеньких ліжках, їдять з нового посуду та граються новими іграшками. Вихователі активно впроваджують у навчально-виховний процес інноваційні технології. Нестачу місць у садочку хочуть вирішити відкриттям додаткових груп.
Вертіївська ОТГ одна з п’яти громад Чернігівщини, які першими об’єдналися у 2015 році. І вже на сьогодні громада-першопрохідець вийшла на збалансований бюджет з рівнем дотації піввідсотка.
Ще однією родзинкою громади стало будівництво рукотворного озера Рокита, яке в 2016 році викопали за власні 1 млн 420 тисяч гривень.
Наступного року тут чекатимуть на туристів.

Передачі


ПогодаКурси валют