Get Adobe Flash player

У Чернігові почали флешмоб «Ми любимо українські танці»

Розказати про любов до українського народного танцю мовою рухів: у Чернігові започаткували челендж «Ми любимо українські танці». Учасники флешмобу мають зняти на відео свій гопак, метелицю чи коломийку. Будь що, головне, щоб це була українська народна хореографія, справжні емоції і душа. Наша знімальна група познайомилася із тими, хто вже виконав завдання челенджу та підгледіла, як готуються до флешмобу ті, хто виклик тільки-но отримав.
Ось так, наспівуючи для ритму, подруги та колеги Юлія та Інна започаткували флешмоб we love ukranian dance. Ідея спала на думку миттєво, у чистий четвер. Відео знімали на мобільний телефон.
Інну танцювальним рухам навчила Юлія безпосередньо перед записом першого відео. Показує нам, чого навчилася, розповідає: до цього танцювати не доводилося, проте до флешмобу долучилася охоче. Усе завдяки подрузі.
Не всі, хто любить українські танці, професійні танцюристи. Ось ці дівчата, наприклад, студентки хіміко-білогічного факультету, елементи народної хореографії намагались виконати чи не вперше.
Учасники з ентузіазмом кидають одне одному виклики. Зокрема, після цього відео до флешмобу долучиться Андрій Олійник разом зі своїми студентами, які вчаться на хореографів.
Наша знімальна група потрапила на пару-репетицію. Танцюристи відпрацьовують необхідну навчальну програму і одночасно готуються до запису свого відео для челенджу. Викладач і сам затанцює гопака.
Підбиватимуть підсумки флешмобу 29 квітня, у Всесвітній день танцю. Організатори пояснюють: головне, аби учасники танцювали з душею. Хоча рухи майбутніх хореографів окремо оцінбватимуть викладачі, щоб потім вони могли вдосконалити свою майстерність.

Передачі


ПогодаКурси валют