Get Adobe Flash player

Чернігівці стояли у довжелезних чергах, аби написати заяви на отримання 1000 гривень

Довжелезні черги на Пушкіна, 16 та перекриття дороги на Шевченка, 9. Сьогодні зранку у Чернігові близько тисячі містян, переважно пенсійного віку, прийшли отримати тисячу гривень. Інформацію про матеріальну допомогу прочитали в газеті «Соціаліст України». Її безкоштовно розповсюджували у місті напередодні. В газеті обіцяли допомогти оформити документи на виплату матеріальної допомоги.

Великі черги, люди стоять, аби написати заяву на отримання матеріальної допомоги.

На вулиці Пушкіна, 16 просто на вулиці жінки за столами збирають дані людей, номери їхніх телефонів. Люди ставлять свої підписи, після чого їм дають зразки заяв на отримання матеріальної допомоги в тисячу гривень на ім’я міського голови Владислава Атрошенка.

Далі людей відправляють до відділу звернень громадян міської ради на вулиці Шевченка, 9. Там утворюється черга з сотень людей, обурений натовп перекриває дорогу,дехто кидається прямо на машини.

Інформацію про можливість отримання матеріальної допомоги люди дізнались із газети «Соціаліст України». Її безкоштовно розповсюджували у місті напередодні. В газеті йдеться, що за адресою Пушкіна, 16 людям допоможуть оформити заяви на отримання тисячі гривень матеріальної допомоги.

Голова обласного осередку Соціалістичної партії  України Дмитро Зінін каже: газети розповсюджували вони. Посилається на Програму надання єдиноразової фінансової допомоги жителям міста. Ось вона на сайті Чернігівської міської ради.

Гроші масово роздавали в Чернігові три роки тому перед місцевими виборами – по 500 гривень кожному пенсіонеру. Тоді міським головою був Олександр Соколов. Міськрада проголосувала за виділення 20 мільйонів гривень на ці потреби. Два роки матеріальну допомогу не виплачували, тож за словами Дмитра Зініна, її виплату треба продовжити.

В міськраді дії організаторів назвали провокацією,навіть викликали поліцію, але заяви від людей все ж таки приймали.

Заступник міського голови Олександр Ломако каже: в бюджеті міста на надання матеріальної допомоги передбачено один мільйон двісті тисяч гривень. Переважно кошти дають людям з інвалідністю, на операції або ж постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій.

За день заяви на отримання матеріальної допомоги написали близько тисячі містян.

 

Передачі


ПогодаКурси валют