Get Adobe Flash player

У Чернігові вперше проведуть театральний фестиваль для дітей

Прищеплювати любов до театрального мистецтва змалечку планують у Чернігівському облмуздрамтеатрі. З 18 до 20 квітня тут вперше проведуть театральний фестиваль «На крилах мрій», розрахований саме на дітей. Молоді актори-аматори нарівні із досвідченими майстрами також гратимуть у виставах.

Для дітей гратимуть діти – у такому форматі пройде перший театральний фестиваль «На крилах мрій». Відкриватиме програму вистава «У пошуках героя», новорічна прем’єра, у якій задіяна майже сотня юних акторів. Під час роботи над цією історією діти проявили дорослий професіоналізм, каже режисер-постановник Артемій Аніщенко.

Не просто показати свої вміння, а й навчитися новому можна буде упродовж фестивалю на крилах мрій. Організатори  готують для учасників театральні інтенсиви.

Фестиваль проходитиме у  Чернігівському облмуздрамтеатрі. Там зізнаються: хочуть зацікавити юних глядачів та прищепити їм любов до театрального мистецтва.

До Чернігова з’їдуться творчі студії із Борисполя, Києва та Харкова. Наше місто представить і театр ляльок імені Довженка. Тематика вистав різна, проте спрямована на молодь і втілена молодими акторами.

Господарі фестивалю  також покажуть виставу «Наташа, хроніка мрії», в основу якої покладена підліткова драма самореалізації та першого кохання. Проходитиме фестиваль на головній, білій та камерній сценах.

Передачі


ПогодаКурси валют