Get Adobe Flash player

Як готувалися до Великодня у чернігівській жіночій виправній колонії?

Засуджені Чернігівської виправної колонії №44 почали готуватися до Великодня. Там вже печуть паски, фарбують яйця і готуються зустрічати гостей. Яких саме, знає наша знімальна група.

Ці господині добре знають, що займаються справою відповідальною, яка потребує особливої уваги та внутрішнього настрою. За два дні до Великодня засуджені жінки чернігівської виправної колонії метушаться на кухні.

Рецепт паски традиційний, розповідають жінки. А ще зізнаються – до цього подібних навичок не мали. Тепер, попри «кулінарну таємницю», секрети приготування паски повезуть додому.

Поки одна порція тіста росте, з духовки вже йде солодкуватий дух готової випічки. Нині в колонії відбувають покарання 188 засуджених. Роботи пекарі мають чимало, адже у Великодню Неділю кожна з них отримає свою освячену паску.

Не менш активно готуються до свята засуджені, що відбувають покарання на дільниці соціальної реабілітації, яких перевели сюди за гарну поведінку. Завершуючи роботу на швейному виробництві, жінки переходять до приготування святкового столу.

Віра Мунтян за гратами опинилася рік тому, і вже восени має повернутися додому.Каже, Великдень звикла зустрічати з власними пасками в колі великої родини, і,попри грати зраджувати традиціям не буде. Тому чекає гостей.

У неділю зранку в колонії відправлятимуть традиційне святкове богослужіння. Засуджені отримають освячені паски, яйця-крашанки, та матимуть послаблений режим.

Передачі


ПогодаКурси валют