Get Adobe Flash player

Чи готуються чернігівці до повені на Десні?

Чернігівщину продовжує затоплювати. За інформацією управління Держслужби із надзвичайних ситуацій, за минулу добу рятувальників 9 разів залучали до ліквідації наслідків повені у 5-ти районах області. Десна ще не вийшла з берегів, однак рівень води щодня підвищується. Міська влада попереджає про можливе підтоплення приватних домогосподарств у районах Лісковиці, Кордівки та Кавказу.

Жителька Кордівки, що біля пляжу «Золотий берег», готує садову ділянку під городину. До заяв міського голови про можливе підтоплення мікрорайону, ставиться скептично. Каже, такої повені, як у 70-х роках минулого століття, цьогоріч не буде.

4-го квітня, на засіданні виконкому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко заявив, що в обласному центрі готуються до сильного розливу Десни. За його словами, підтоплення очікують у районах Лісковиці, річкового Порту (Кавказ) та Кордівки. Не вірить у велику повінь і В’ячеслав. Каже, максимум, що може статися, підтопить город.

Аби Десна вийшла з берегів, рівень води в ній має піднятися майже на сім метрів вище відмітки нуль поста. На сьогодні ж він трохи перевищив 4 метри. Втім, щодня вода прибуває. За інформацією департаменту з питань цивільної безпеки облдержадміністрації, за минулу добу вода у Десні у межах Чернігова підвищилась на 20 см.

Загалом в області з берегів вийшли п’ять водних артерій. Сильніше за інших розлився Снов, річки Убідь, біля села Кудрівка та Удай у Прилуках. З наслідками водопілля продовжують боротися рятувальники у Ріпкинському, Куликівському, Ічнянському, Носівському та Чернігівському районах. У селі Старий Білоус затопленими і досі залишаються 13 домогосподарств.

Передачі


ПогодаКурси валют