Get Adobe Flash player

Керівника Коропської райдержадміністрації затримали на хабарі у 5 тисяч доларів

Виконуючого обов’язки голови Коропської райдержадміністрації Віктора Кузуба затримали на хабарі. Посадовець попався на гарячому під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США, повідомляють у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Гроші знайшли і вилучили в ході санкціонованого судом обшуку у службовому кабінеті посадовця. Як повідомили в управлінні захисту економіки чернігівської області, Віктор Кузуба вимагав від місцевого підприємця кошти за надання дозволу на розробку технічної документації про виділення земельних ділянок площею понад 35гектарів.

За цим фактом  проводяться невідкладні слідчі дії, в тому числі обшук за місцем проживання підозрюваного. Ми намагалися зв*язатись із Віктором Кузубом, втім на робочому місці посадовця не було.

Віктор Кузуб був призначений на посаду першого заступника голови РДА 8 червня 2017 року. Тут на різних посадах він працював у 2004-2015 роках.

Із березня 2014-го по березнь 2015 року Кузуб був мобілізований до ЗСУ, служив спершу в райвійськкоматі, надалі – учасник АТО, командир мотопіхотного відділення.

Віктору Кузубу оголошено про підозру у отриманні неправомірної вигоди. Правоохоронці подали клопотання про відсторонення від посади чиновника та накладання арешту на майно.

Передачі


ПогодаКурси валют